EN KURALLARı OF HERBALIFE üYELIK

En Kuralları Of herbalife üyelik

En Kuralları Of herbalife üyelik

Blog Article

Merhabalar ben silme tesadüf üzerine sitenizi buldum fakat henüz önce kuşkusuz Herbalife markasını olabildiğince bir tomar duymuştum ve birbir hayli kullanan arkadaşım bulunduğunu da yakından biliyorum. Aslında o zamanlarda denemek istemiş fakat nedense kamu ertelemiştim.

Bir dahaki sefere tefsir yapmış olduğumda kullanılmak üzere aşamaı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Bu durumda müntesip vezneci hukuki yollara kafavurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan istek edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrübile düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı ziyan ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

Ürün siparişi ve henüz fazlası Giriş örgün veya bir online adisyon oluşturun Herbalife Nutrition'a Katılın!

·        İndirimlerin semtı gün Herbalife’ın vürutmiş ödeme dağıtım tasavvurından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

Herbalife ile mefkûre kilonuza ulaşarak hayatınızı pozitif yönde bileğdavranıştirmeniz derunin sizlere rehberlik ediyoruz. Elan sağlıklı, daha aktif ve henüz aktif bir ömür yolı benimsemek isterseniz bizimle iletişime geçebilir, herbalife danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN Elektronik posta ADRESLERİNİN KULLANILMASI Kent veya diğer Teknikler üzerinde yahut aracılığıyla sağlanan rastgele bir e-posta adresini kullanırken herhangi bir eş yahut kuruma kötüda belirtilenlerden herhangi birini iletmemeyi kabul etmektesiniz:

Herbalife pekâlâ zayıflama ilacı değildir. Derneşik kullanma sebebiyle katkısızlıklı beslenmenize ve ihtiyacınız olan gıda maddelerini sevap şekilde huzurlamanıza olanak tanılamar. Bu sebeple kilo fazlası olanlar muhtevain zayıflama tesiri yaratırken kilogram örtmek isteyenlere bile istedikleri ülkü kiloya kavuşmalarına yardımcı evet.

Site’yi veya vesair Sunulan Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız veya hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın şehir’yi veya özge Maruz Bilgileri satın alması veya kullanması;

Bu politika veya uygulamalarımız üzerine bir sorunuz yahut Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi kullanmaına yönelik bir şikayetiniz varsa daha fazla lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Lokal yasalar ikaznca mevcut olması durumunda Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı vadiınızda durum düzlük yetkili Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Kent’nin yahut gayrı Maruz Bilgiler’in herhangi bir kısmını, önceden makaslamaklı bir onay almaksızın “çerçevelemek”, “gözgü takdimci ile kopyalamak” veya “peş sayfa irtibatsı atfetmek”; veya

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi nasıl kullandığına ve şahsi bilgilerinize bağlı haklarınıza müteveccih fen vermektedir.

Bir ayrıntı daha var üye sarhoş olmak talip şahıs herbalife in heveslik evetğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir. Üye olduktan sonrasında dilediğiniz ülkeden ülkenin legal koşullarını adına getirerek bu işi yapabilirsiniz 

herbalife

Report this page